WRACAMY DO PRACY STACJONARNRJ

Od dnia 19 kwietnia 2021r. Przedszkole Samorządowe w Tropii wznawia pracę w trybie stacjonarnym - dla wszystkich dzieci.

Dla dzieci wracających od 19.04. opłata naliczona zostanie za okres 19 - 30 kwietnia.

( podst. prawna: Rozporządzenie MEiN z dnia 15 kwietnia 2021r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19)

REKRUTACJA 2021/2022 - LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie do Przedszkola Samorządowego w Tropii na rok szkolny 2021/2022 zostały zakwalifikowane do przyjęcia.

W dniach od 14 do 16 kwietnia rodzice tych dzieci składają drogą mailową (skan) lub osobiście w przedszkolu POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU. Nie złożenie potwierdzenia woli w wyznaczonym terminie równoznacze jest z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

NAUKA ZDALNA

W ciągu najbliższych dwóch tygodni (29.03 - 09.04) przechodzimy na pracę zdalną. Na naszej stronie internetowej, w zakładce NAUKA ZDALNA zamieszczane będą zadania i materiały dla dzieci. Prosimy, zwłaszcza rodziców dzieci idących do szkoły o systematyczne odwiedzanie strony i pracę z dziećmi z zaproponowanymi przez nas, codziennymi aktywnościami - materiały zamieszczane będą codziennie do godziny 9:30. Nauczyciele będą dostępni do kontaktu codziennie w godzinach swojej pracy, pod swoimi adresami mailowymi – adresy podane w zakładce DLA RODZICÓW/dyżury nauczycieli. Dni i godziny dyżurów telefonicznych nauczycieli pozostają bez zmian.

WAŻNE!!!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, rodzice z grupy zawodów uprzywilejowanych, którzy chcą korzystać z opieki przedszkola nad swoimi dziećmi w czasie ograniczenia funkcjonowania placówki, wnioskują do dyrektora o objęcie ich dzieci opieką.

Proszę rodziców, którzy potrzebują zapewnienia opieki nad dziećmi i dokonali ich zgłoszenia, o złożenie takiego wniosku w poniedziałek 29 marca – drogą mailową lub osobiście w momencie przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

W czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania do przedszkola mogą uczęszczać również dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Rodzice również składają do dyrektora wniosek z prośbą o objęcie dziecka opieką.

Pełna lista zawodów uprzywilejowanych wymieniona jest w Rozporządzeniu, w §2, ust. 4.

ROZPORZĄDZENIE

WNIOSEK – do pobrania, uzupełnienia i złożenia w przedszkolu

Maria Tomaka

DLA BABCI I DZIADKA

Drodzy Dziadkowie!

Poza pięknymi prezentami, którymi zostaliście już obdarowani przez Wasze wnuczęta, zapraszamy Was do obejrzenia występów przygotowanych w przedszkolu przez dzieci.

Wierzymy, że sprawią one, że przeżyjecie chwile radości pomimo, iż w tym roku nie spotykamy się wspólnie w przedszkolu.

Występ grupy 2

Występ grupy 1

W celu uzyskania dobrej jakości odtwarzanych nagrań prosimy pobrać filmy lub w ustaiwniach wybrać najwyższą jakość.