REKRUTACJA 2024/2025

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI

1. Wnioski o przyjęcie dziecka należy składać w dniach od 15 lutego do 14 marca 2024r. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

2. Wnioski można składać codziennie w godzinach 8:00-15:30 w budynku przedszkola.

3.  Rozpatrywane będą jedynie złożone w terminie i dokładnie wypełnione wnioski wraz z załącznikami. Proszę dokładnie sprawdzić czy wszędzie widnieje podpis obydwojga rodziców, czy zaznaczone są właściwe kryteria itp. Wnioski niekompletne pod względem formalnym nie bedą rozpatrywane. Za niezaznaczone kryterium, pomimo jego spełniania dziecko nie otrzyma punktów.

4.  Proszę zapoznać się z Regulaminem postępowania rekrutacyjnego w PS w Tropii oraz załącznikami do regulaminu, w których określone są formy składanych oświadczeń, potwierdzających spełnianie kryteriów.

5.  W przedszkolu pracują dwie grupy mieszane wiekowo. Przydział dziecka do grupy nastąpi po zakończonym procesie rekrutacji.

W dniach od 01.02 do 14.02.2024 rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola, którzy chcą, aby ich dzieci kontynuowały edukację przedszkolną w Przedszkolu Samorządowym w Tropii, składają w placówce Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.

Wszystkie załączniki

Zarządzenie Burmistrza Strzyżowa dotyczące rekrutacji wraz z załącznikami

Regulamin postępowania rekrutacyjnego w PS w Tropii

Zał. nr 1 do regulaminu postępowania rekrutacyjnego - kryteria ustawowe