ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA OTWARTE 20.12.2016

20 grudnia dzieci i nauczycielki z grupy I zaprosiły rodziców na zajęcia otwarte o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Na zajęciach tych, dzieci poznawały różne tradycje związane ze świętami, rozwijały umiejętności wypowiadania się, umiejętności matematyczne poprzez układanie wspólnie z rodzicami łańcuchów choinkowych – ciągów logicznych. Zaprezentowały się w zabawie ilustracyjnej do świątecznej piosenki. Ogromne brawa przedszkolaki otrzymały za zaprezentowanie „Tańca Aniołków”. Zajęcia zakończyło wykonanie przez dzieci i rodziców śnieżnych kul z wykorzystaniem słoiczków, plastelinowych figurek i brokatu, które można było zabrać do domu. Zajęcia te, wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.