MIŁE SPOTKANIE NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

25 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Bartłomieja Laskowskiego, pracownika Pratt & Whitney, firmy produkującej silniki do samolotów cywilnych,  który przeprowadził z dziećmi bardzo ciekawe zajęcia o samolotach: ich typach, ich budowie oraz przeznaczeniu. Dzieci mogły oglądnąć modele różnych samolotów, oglądnąć film, zadawać pytania, pobawić się z Panem Bartkiem w zabawy ruchowe (to dopiero była atrakcja – bawiły się z panem, nie z panią!). Każde dziecko otrzymało od naszego gościa upominki w postaci modeli samolotów  do składania oraz breloków – odblasków. Każde z dzieci po tym spotkaniu zadeklarowało też, że chce w przyszłości zostać pilotem lub konstruktorem samolotów J.  Hym… Ubędzie w takim razie trochę policjantów i strażaków ;)