DYŻUR WAKACYJNY

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Tropii informuje, że w miesiącu sierpniu przedszkole organizuje dyżur dla dzieci rodziców pracujących.

Prosimy o zapisywanie dzieci w dniach od 11 – 22 czerwca 2018r.  u dyrektora lub nauczyciela na grupie I.

O ewentualnej rezygnacji z miejsca dla dziecka podczas dyżuru prosimy poinformować najpóźniej w dniach 1- 2 sierpnia oraz złożyć podpis na liście potwierdzający rezygnację. W razie nie zgłoszenia rezygnacji naliczona zostanie miesięczna opłata.

Podczas dyżuru zmianie ulega opłata za wyżywienie i wynosić będzie ona 8 złotych za dzień. Wyżywienie dostarczane będzie z Restauracji Podkarpackiej. Ponadto dzieci przynoszą we własnym zakresie owoc lub warzywo na II śniadanie.

Opłata za przedszkole w czasie dyżuru pobierana będzie w dniach 6, 7 i 8 sierpnia.

W lipcu Przedszkole Samorządowe w Tropii będzie nieczynne.

Rodziców zainteresowanych dyżurem przedszkola w lipcu prosimy o kontakt z Przedszkolem Samorządowym „Michałki” w Strzyżowie.

W lipcu Przedszkole Samorządowe w Tropii będzie nieczynne.