JAK DBAĆ O ZĘBY? UCZYMY DZIECI PROZDROWOTNYCH ZACHOWAŃ.

Od najmłodszych lat warto wpajać dzieciom właściwe nawyki. Tak też robimy w naszym przedszkolu – uczymy dzieci jak zdrowo się odżywiać, codziennie, bez względu na pogodę odbywamy spacery, uczymy jak dbać o zęby – przedszkolaki codziennie myją zęby w przedszkolu. W profilaktyce związanej z dbaniem o jamę ustną pomagają nam takie wizyty jak ta, która odbyła się u nas 1 grudnia. Odwiedziła nas pani Anita Gargasz – Tokarz, z gabinetu Pana Artura Śliwińskiego, która jest higienistką stomatologiczną. W bardzo ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o higienie jamy ustnej, zdrowym odżywaniu i prawidłowym szczotkowaniu zębów. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci dostały upominki.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pana Artura Śliwińskiego za wspieranie działań naszej placówki. na rzecz rozwijania wiedzy oraz prozdrowotnych nawyków naszych przedszkolaków.