Strona głowna  /  Aktualności  /  AKCJA "GÓRA GROSZA" W PRZEDSZKOLU
AKCJA "GÓRA GROSZA" W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2021-10-05 08:59:00

Nasze przedszkole po raz kolejny bierze udział w akcji ?Góra Grosza? ? zbierania monet w całej Polsce organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną ? w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne ? pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.   W ramach akcji przeprowadzana jest zbiórka monet o nominałach od  1 grosza do 5 złotych. Akcja trwa od 02.11.2021 do 31.12.2021r.    Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji  i wrzucania monet zapakowanych w worek do pojemnika ustawionego przy drzwiach ?Grupy I? naszego przedszkola!