Strona głowna  /  Aktualności  /  Występ w Domu Senior - Wigor w Zawadce
Występ w Domu Senior - Wigor w Zawadce
data dodania: 2017-02-09 23:01:38

Dzielne maluchy z Przedszkola w Tropii odwiedziły wczoraj Babcie i Dziadków w Domu Senior – Wigor w Zawadce i wystąpiły dla Nich z programem artystycznym z okazji niedawnego święta babć i dziadków. Dla większości dzieci ogromnym przeżyciem była już sama jazda autobusem :)  Na miejscu zostaliśmy serdecznie przywitani przez uczestników zajęć Domu Senior – Wigor oraz Panią kierownik Monikę Szlachtę, która wcześniej bardzo entuzjastycznie odpowiedziała na naszą propozycję przyjazdu z występem. Dziękujemy!

Dzieci recytowały wiersze, śpiewały, tańczyły wspólnie z „dziadkami”, grały na instrumentach. Wręczyły wszystkim wykonane w przedszkolu kolorowe kwiatki oraz piękny, wspólnie wykonany obrazek. Zostaliśmy też miło zaskoczeni upominkami przygotowanymi dla nas. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia nasza wizyta u podopiecznych Domu Senior – Wigor, a dzięki takim spotkaniom dzieci nauczą się kulturalnej postawy i szacunku wobec osób starszych.

Podziękować chcemy również Radzie Rodziców, za dofinansowanie  przejazdu do Zawadki.