WIZYTA HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNEJ 24.01.2017

W miniony wtorek gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Karolinę Ziobrowską, która w ramach programu „Przedszkolaki poznają zawody” opowiedziała nam o swojej pracy. Pani Karolina na co dzień pracuje w klinice stomatologicznej Gordent w Warszawie, a z zawodu jest higienistka stomatologiczną. Poza tym, w wielu warszawskich przedszkolach prowadzi dla dzieci takie zajęcia, jakie poprowadziła u nas. Przedszkolaki podczas tego spotkania w ciekawy i przystępny dla nich sposób dowiedziały się co robić, żeby mieć zdrowe zęby, jak o nie dbać, a także, co im szkodzi. Uczyły się właściwego szczotkowania zębów. Wszystkie dzieci na koniec spotkania otrzymały dyplomy, pasty do zębów oraz książeczki o tym, jak dbać o zdrowie zębów.