Strona głowna  /  Aktualności  /  DZIEŃ BABCI I DZIADKA ORAZ ODWIEDZINY SENIORÓW
DZIEŃ BABCI I DZIADKA ORAZ ODWIEDZINY SENIORÓW
data dodania: 2019-02-19 18:33:34

30 i 31 stycznia gościliśmy w przedszkolu wyjątkowych gości – Babcie i Dziadków, którzy licznie przybyli do nas, aby obejrzeć przygotowane przez wnuków programy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były i łzy wzruszenia i mnóstwo radości i uśmiechów na twarzach wszystkich.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy tego co najlepsze: zdrowia, siły, pogody ducha i szczęścia.

Natomiast 7 lutego grupa starszaków reprezentowała przedszkole podczas spotkania z Seniorami z Domu Dziennej opieki Senior – WIGOR w Zawadce. Po naszym występie dzieci i opiekunowie zostali serdecznie ugoszczeniu przez Panią Kierownik oraz Seniorów. Dzieci zostały obdarowane zabawkami wykonanymi w „Seniorze” oraz słodyczami. Podopieczni Domu wspominali nasze wcześniejsze przyjazdy i występy, widać było u Nich autentyczną radość z naszych odwiedzin.  Było to już nasze trzecie wspólne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka i mamy ogromną nadzieję, że w kolejnych latach również będziemy mogli kontynuować rozpoczętą w 2016 roku współpracę.